درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
187 بازدید
قبل در مالیات املاک توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
بسمه تعالی

با عرض سلام و خسته نباشید

اگر بانک محلی را در یک دانشگاه دولتی جهت فعالیت خود برای افتتاح باجه و یا استقرار خودپرداز اجاره کند آیا موقع پرداخت اجاره محل باید مالیات اجاره کسر کند و یا دانشگاهها معاف از کسر مالیات می باشند؟

باتشکر
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (17,700 امتیاز)
سلام

اگر دانشگاه جزء مشمولین ماده 2 ق م م باشد نیازی به کسر مالیات تکلیفی نیست

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...