باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
2,963 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (120 امتیاز)
با سلام..چنانچه شرکتی 5 سال سنوات کارکنان خود را پرداخت نکرده باشد و به حساب ذخیره برده باشد و اکنون میخواهد 5 سال را با پرسنل تسویه کند..با توجه به اینکه پرسنل همچنان مشغول به کار می باشند و سنوات مربوط به چند سال می باشد آیا مالیات به آن تعلق می گیرد؟ممنون
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (30,180 امتیاز)
سلام

مشمول مالیات نمی باشد رجوع شود به ماده بند 5 ماده 91 ق م م

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+2 امتیاز
1 پاسخ 9,657 بازدید
سوال شده بهمن 11, 2017 در حسابداری و مالیات توسط محسن سعیدی
0 امتیاز
1 پاسخ 600 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 982 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 481 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 7,037 بازدید
+2 امتیاز
2 پاسخ 8,076 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 261 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 397 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 237 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 5,716 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
بلاگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...