درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
548 بازدید
قبل در حسابداری و مالیات شرکت ها توسط (120 امتیاز)
اگر یک وکیل دادگستری با شرکتی قرارداد مشاوره حقوقی منعقد، آیا حق المشاوره که ماهیانه در طول مدت قرارداد به وکیل پرداخت می شود مشمول مالیات تکلیفی تبصره ماده ۸۶ میشود یا خیر؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (15,900 امتیاز)
سلام

بله وکلا در صورت عقد قرارداد مشاوره مشمول تبصره ماده 86 میشوند حق تمبر ایشان بابت حضور در محاکم است درامد حق مشاوره ایشان نیز از این طریق مشمول مالیات میشود.که در نهایت مجموع مالیاتهای پرداخت شده از هر دو طریق را در اظهارنامه عملکرد خودشان میاورند.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...