درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
213 بازدید
قبل در مالیات ارزش افزوده توسط (140 امتیاز)
با سلام

ميخواستم بدونم ارزش افزوده به كارهاي پيمانكاري مانند حسابرسي تعلق ميگيرد يانه؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

3 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (15,780 امتیاز)
سلام

خدمات حسابرسی در زمره معافیتهای ارزش افزوده نمی باشد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (92,240 امتیاز)
معمولا کارحسابداری را پیمانکاری تلقی نمیکنند گرچه اطلاق این کلمه هم غلط نیست .قرارداد مشاوره وخدمات حسابداری فرق میکند اگر شما بایک شرکت قراردادکارمشخصی دارید مشمول کسرمالیات نمیباشد ولی اگر به طورمستمر برای یک شرکت کار حسابداری یامشاوره میدهید مشمول ماده 86 وکسر 10درصد مالیات میباشید .

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (32,670 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
بله طبق اطلاعیه شماره 2 سازمان ارزش افزوده شامل می شود ولی باید گواهی داشته باشید

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...