درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
413 بازدید
در سازمان امور مالیاتی توسط (120 امتیاز)
با سلام خدمت دوستان یه سوال خدمتتان دارم ممنون میشم کمکم کنید

من در زمینه تامین قطعات و درخواست خرید مربوط به بعضی شرکتهای دولتی کارم میکنم و چون کد اقتصادی ندارم برای فاکتورهای صادر شده از من کد ملی و کپی کارت ملی منو میخوان. حالا با توجه به این شرایط زمانیکه فاکتوری به این شرکتها ارسال میشود بعدا به مشکلی برنمیخورم؟؟؟

یعنی بعدا اداره مالیات بهم گیر نمیده و جریمه نمیکنند.
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (15,780 امتیاز)
سلام

بر اساس دستورالعملهای اجرایی ماده 169 ق م م خریدار فاکتورهای شما را بر اساس شماره ملی تان گزارش میکند.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...