درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
286 بازدید
قبل در حسابداری و مالیات شرکت ها توسط (120 امتیاز)
با درود و احترام

آیا شخص حقوقی که قرارداد پیمانکاری با شرکتی خارجی جهت معرفی محصول و تبلیغات آن در ایران دارد، از پرداخت مالیات عملکرد معاف است؟ لطفا بخشنامه و دستور العمل و ماده قانونی را بفرمائید.

با سپاس
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (14,940 امتیاز)
سلام

ماده 1 قانون مالیاتهای مستقیم

کلیه درامدهای داخل ایران مشمول مالیات است.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...