درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
101 بازدید
در حسابداری و مالیات شرکت ها توسط (100 امتیاز)
با سلام.  نحوه اعلام و پرداخت کارمندانیکه از شرکت خودمان بازنشسته شده اند و مجدد به صورت قراردای بکارگرفته شده اند و ده درصد از حقوقشان مشمول مالیت است چگونه است؟

 آیا باید همانند بقیه پرسنل قراردادی شرکت اسمشان در سایت دارایی معرفی شود و خلاصه لیست تهیه شود یا همان قبض  تبصره ماده 86 را پرکنیم و پرداخت کنیم کافیست؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (92,320 امتیاز)
فرم ماده 86 تکمیل شود ومالیات محاسبه وپرداخت شود

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...