درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
276 بازدید
در جریمه و بدهی مالیات توسط
با سلام و خسته نباشید،
بنده در سال های 92-93 برنامه نویسی اپ های اندرویدی را انجام میدادم ،در این سالها فروش از طریق یک شرکت واسط بود و قرار رسمی و کتبی بین ما و شرکت نبود، 40 درصد سود حاصله برای شرکت و مابقی سود حاصل برای بنده بود،کل درآمدسال های 92 الی اواخر 93 تقریبا 50 میلیون تومان بوده و از ابتدای سال 94 که قرار داد رسمی بسته شد درآمد حاصل برای هر ماه کمتر از 1 میلیون تومان بوده است.

از سال 92 تا به این روز هیچ گونه اظهارنامه مالیاتی ارائه نداده و متاسفانه به تازگی متوجه شده ام که باید مالیات بر درآمد را میدادم، سوال بنده این است با توجه به این که

 1) سال های 92 -93 قرارداد ر سمی و کتبی نبود و احتمالا شرکت مربوطه درآمد های ما را به اداره مالیات ارسال نمیکرده

 2) بعد قرارداد رسمی درآمد ماهیانه کمتر از 1 میلیون در ماه بوده است و هیچ گونه مالیات پرداخت و اظهارنامه ایی پر نشده است و اداره مالیات هم از سال 92 سراغ ما را نگرفته است و 3 سال است که می گذرد نیازی به مراجعه اداره مالیات وجود دارد؟ آیا اداره مالیات بعدا می تواند درخواست مالیات کند؟ پیشنهاد خود شما چیست؟

متشکرم
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (15,900 امتیاز)
سلام

در صورتیکه اطلاعات شما به عنوان فروشنده به اداره دارایی اعلام نشده باشد مشکلی ایجاد نمیشود از طرفی با توجه به مبلغ درامدتان در اتیه ممنوع الخروج هم نخواهید شد.از شرکت واسط پی گیری کنید شاید ایشان شما را به عنوان مشاور یا حق الزحمه بگیر معرفی کرده باشد که بازهم برایتان مشکلی پیش نمیاید.بهتر است صبر کنید تا اداره دارائی خودش دنبال شما بیایید.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...