باز هستیم
0 امتیاز
1,188 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط
با سلام
بنده مدرس موفقیت و رشد فردی هستم. قصد فروش اینترنتی فایلهای صوتی آموزشی خود در اپلیکیشن موبایل و از طریق درگاه بانکی را دارم.
آیا مشمول مالیات بر درآمد، و همچنین مالیات بر ارزش افزوده می شود؟ اگر می شود چند درصد؟

سپاس فراوان
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (30,180 امتیاز)
سلام

برابر با ماده 1 ق م م کسب در امد در ایران و از ایران مشمول مالیات می باشد در خصوص ارزش افزوده هم  معافیتها صرفا همانی است که در ماده 12 ق م ا ذکر شده است که در خصوص فایلهای صوتی معافیتی را ذکر نکرده است.نرخ مالیات برای اشخاص حقوقی 25درصد از درامد مشمول مالیات است و برای اشخاص حقیقی بر اساس ماده 131 بصورت پلکانی محاسبه میشود

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
2 پاسخ 8,739 بازدید
سوال شده آبان 11, 2017 در حسابداری و مالیات توسط مهدی
0 امتیاز
1 پاسخ 503 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 1,622 بازدید
سوال شده فروردین 20, 2020 در حسابداری و مالیات توسط علیرضا سلطانی (100 امتیاز)
0 امتیاز
1 پاسخ 384 بازدید
سوال شده مهر 31, 2020 در حسابداری و مالیات توسط kamrani96 (19,850 امتیاز)
تماس با ما
درباره ما
بلاگ
قوانین و شرایط
حریم خصوصی

آدرس:  تهران، چهارراه ولیعصر، کوچه بالاور، برج فناوری دانشگاه امیر کبیر، واحد 102  ​

تلفن: 02191023784 

ایمیل: info@bidbarg.com 


مجوز اینماد - Enamad Trust Certificate

 

مجوز نماد اعتماد الکترونیک

Zarinpal Trust Certificate

پرداخت امن با زرین پال

 

...