دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
2,645 بازدید
در مالیات ارزش افزوده توسط
سلام. لطفا بفرمایید

در صورتی که شرکتی که خدماتی درسال 95 ارائه داده است و مشمول ارزش افزوده بوده است و به علت عدم اطلاعات مدیران، ثبت نام ارزش افزوده انجام نداده است و گواهی دریافت نکرده و فاکتور معمولی بدون ارزش افزوده ارائه نموده و کارفرما تمامی فاکتورها را بدون ارزش افزوده اعلام و ارسال نموده است. اگر شرکت خدماتی مورد نظر در سال 96 گواهی دریافت کرده است، چه عملیات مالی و اقداماتی انجام دهد که مشمول جرایم کمتری گردد.

کارفرما حاظر به پرداخت مبلغ ارزش افزوده سال 95 در صورت راهکار قانونی مورد پذیرش سازمان مالیاتی میباشد.
در جلسه ای که برگزار گردید، پیشنهاد گردید که برای سال 95 فاکتور رسمی بدون ارزش افزوده به تاریخ فاکتورهای قبلی ارائه دهیم تا جایگزین فاکتورهای قبلی گردد و برای مالیات و عوارض ارزش افزوده آنها در سال 96 فاکتور رسمی ارائه دهیم که شرح فاکتورها تنها مالیات و عوارض ( بر فرض مثال، مالیات و عوارض فاکتور شماره .... مورخ... باشد) و تنها در قسمت مالیات و عوارض فاکتور فوق مبلغ مورد نظر ذکر گردد. آیا درست است؟ گویا بخشنامه مالیاتی در این خصوص داریم.!
ممنون
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (93,000 امتیاز)
راه حل قانونی این است که به اداره ارزش افزوده مراجعه نمایید تاگواهینامه ازتاریخ مشمولیت صادرشود سپس ارزش افزود ه همه فاکتورهای گذشته حساب ودریافت وپرداخت گردد وگرنه مشمول جرایم سنگین خواهید شد

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  دریافت مشاوره خصوصی از متخصص
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاورثبت شرکت و برندخرید بیمه درمان تکمیلی
.
.
...