درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
156 بازدید
در مالیات املاک توسط (15,200 امتیاز)
سلام

ایا برای خانه ای که مستاجر دارد هنگام فروش مالیات در نظر گرفته میشود ؟ ممنون از شما
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (15,780 امتیاز)
سلام

در زمان فروش ملک فقط مالیات ماده 59 دریافت میشود در خصوص درامد اجاره هم اگر مشمول باشید جداگانه بطور سالانه محاسبه میشود

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...