درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
461 بازدید
قبل در حسابداری و مالیات شرکت ها توسط
ویرایش شده قبل توسط
سلام سایت هایی که اینماد دارند چطور مالیات می دهند می تونید راهنمایی بفرمائید؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (4,580 امتیاز)
انتخاب شده قبل توسط
 
بهترین پاسخ
سلام.

طبق ماده 1 قانون مالیات مستقیم اشخاصی که در ایران فعالیت می کنند مشمول پرداخت مالیات می شوند.

این ربطی به داشتن یا نداشتن اینماد نداره و شما در واقع می تونید به صورت شخص حقیقی یا ثبت شرکت کنید و به صورت حقوقی فعالیت داشته باشید.

گفته میشه که اگه سایت اینماد داشته باشه باید مالیات پرداخت شود که این کار اشتباه هست. شما باید بسترهای مالیاتی تون رو درست بچینید تا در آینده اداره مالیات شما رو به جرم کتمان مالیاتی مورد تعقیب قرار ندهد.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>
0 امتیاز
قبل توسط (90,960 امتیاز)
اظهارمالیات وپرداخت آن وثبت نام درسامانه ها درهمه اشخاص یکسان است وتمایز خاصی ندارد

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...