درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
829 بازدید
در حسابداری و مالیات مشاغل توسط
کسی که فعالیت خود را از سال 95 شروع کرده و درامد آن کمتر از مبلغ 156میلیون تومان باشد آیا مشمول تبصره ماده 100میشود ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (92,320 امتیاز)
شرط استفاده ازتبصره ماده ۱۰۰کارکردداشتن وقطعی شدن مالیات ان سال است

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...