باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
232 بازدید
در ثبتی و اداری توسط
شرایط عدم شمول مالیات و عوارض در خصوص كالاها و خدمات صادراتی چگونه است؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (5,300 امتیاز)
سلام طبق مفاد ماده ی ک قانون مالیات بر ارزش افزوده صادرات  کالاها و خدمات مشمول مقررات قانون مالیات بر ارزش افزوده می‌باشد.

چنانچه اینگونه مودیان نسبت به ثبت نام در نظام مالیات بر ارزش افزوده (فارغ از حجم معاملات) اقدام و همچنین نسبت به تسلیم اظهارنامه مالیاتی در موعد مقرر قانونی اقدام نمایند با رعایت ترتیبات مقرر در ماده 13 قانون یاد شده مالیات ها و عوارض پرداخت شده قابل استرداد خواهد بود.

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+2 امتیاز
2 پاسخ 10,438 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 323 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 985 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 642 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 312 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 1,445 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 291 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 5,255 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 395 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 279 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
بلاگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...