برای دریافت مشاوره و خدمات مالیاتی کلیک کنید
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
1,020 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط
دوباره دسته بندی کردن توسط
شرکت ما تولید کننده کودهای کشاورزی هستش و از مالیات بر ارزش افزوده معاف هستش -گزارش فروش ی که از طریق معاملات فصلی برای دارایی ارسال کردیم برای یکی از مشتریان ما از روی همین گزارش ارسالی  25 درصد مالیات در نظر گرفتن -آیا این کار درسته یا نه -چرا فقط برالی یکی از مشتریان ما مالیات گرفتن؟
توسط (100 امتیاز)
با سلام کلیه اشخاص حقوقی  مشمول ماده 169 میباشند و هر سه ماه یکبار باید گزارش ارسال کنند
2 پاسخ
0 امتیاز
توسط (5,200 امتیاز)
مالیات بر ارزش افزوده با مالیات بر درآمد تفاوت دارد و از این رو ادارات امور مالیاتی می توانند نسبت به دریافت مالیات اقدام نمایند

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید
0 امتیاز
توسط (118,770 امتیاز)
چنین چیزی امکان ندارد وقطعا اشتباه میکنید اصل قضیه بعید نیست ودارایی ازهر مدرک وقراینی میتواند تشخیص مالیات دهد ولی ۲۵درصد فروش یاخرید نمیتواند صحیح باشد چون باید ۲۵درصد سود ملاک باشد

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
1 پاسخ 259 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 575 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...