باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
693 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (270 امتیاز)
با سلام

آیا در سال 95 هزینه اخذ مشاوره، مشمول کسر مالیات تکلیفی می باشد؟

با تشکر
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (33,870 امتیاز)
خیر حذف این ماده در سال 94 و اجرای آن از 95 بوده است.

البته اگر مشاوره حقوقی باشید مطابق ماده 103 مشمول میشود.

.

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
1 پاسخ 840 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,420 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 2,077 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 793 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 601 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 421 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 387 بازدید
+3 امتیاز
2 پاسخ 730 بازدید
سوال شده بهمن 14, 2017 در حسابداری و مالیات توسط هادی منصوریhadimansuori95gmail.com
+1 امتیاز
1 پاسخ 302 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 11,096 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 1,814 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
بلاگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...