مشاوره تلفنی 24 ساعته 02170703024
+1 امتیاز
58 بازدید
سوال شده قبل در حسابداری و مالیات مشاغل توسط
وزارت دارایی اعلام کرد که مالیات ۹۴ بایستی عین مالیات سال قبلش ( ۹۳ ) باشد و اضافه نشود ( ماده ۸۴ )
ما نیز مالیات ۹۴ را بصورت نقدی در تیر۹۴ پرداخت کردیم ولی بجای اینکه برامون برگه ی  قطعی بیاد ،  برگه ی  تشخیص اومده با مبلغی بسیار اضافه تر  !!!
مگه نگفتند که بایستی مانند سال قبل باشه !؟
ما زیر نظر اتحادیه خرازی هستیم و تابحال  صندوق مکانیزه شامل صنف ما نشده است
آیا فردی که بتازگی بعنوان ممیز مالیاتی منطقه ی  ما شده ،  میتواند به دلخواه خویش مالیات ما را اضافه کند !؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده قبل توسط (85,520 امتیاز)
ماده ٨۴که مربوط به حقوق است و تابحال چنین مطلبی که اعلام   شود مالیات سال بعدازقبل کمتریامعادل باشد نشنیده ایم ....درمورد ممیز وسلیفه ای عمل کردن هم بعرض میزسد بعیداست سلیقه ای عمل شود ....مالیات که درتیر ٩۵واریز نموده اید به عنوان  خوداظهاری وتمکین تلفی شده است وبعدازاظهارنامه شماروال این است که  برگ تشخیص صادرمیشود وبعد از قبول کردن ام برگ قطعی ....

با احترام
اگر پاسخ من به شما کمک کرده است اینجا کلیک کنید تا برای راهنمایی بیشتر، مشاوره تخصصی تلفنی دریافت کنید >>

مشاوره های مشابه

  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ

رزرو آنلاین مشاوره مشاوره آنلاین


.
.
...