باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
+1 امتیاز
4,514 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط
مالیات بر اجاره براي سالهایی كه دست شوهرم بوده و كرايه به من نداده چطور است ؟ آیا می بایست پرداخت شود یا خیر ؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (33,870 امتیاز)
مطابق تبصره ١ ماده ٥٣ در ارتباط با املاك مسكوني خير. اما درباره املاك تجاري موردي قيد نشده است. هرچند درصورتي كه قرارداد رسميي وجود داشته مشمول ميباشد در غير اينصورت خير.

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+2 امتیاز
1 پاسخ 12,032 بازدید
+1 امتیاز
2 پاسخ 3,268 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 26,681 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 550 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 2,056 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 5,028 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 2,834 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 5,040 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 1,960 بازدید
+1 امتیاز
2 پاسخ 2,241 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,280 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
بلاگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...