باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
285 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (100 امتیاز)
سلام میخواستم بدونم برای شرکت های دانش بنیان معافیت مالیاتی وجود داره؟

اگر بله چه مدارکی نیازه؟

و اینکه نحوه و شرایط تسلیم اظهار نامه متفاوته ؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (119,010 امتیاز)
شرکتهای دانش بنیان به شرط تولید منحصربفرد دانش بنیانی معافیت اون محصول رو دارتد

تازگیها یک قانون خوب تصویب کردند که هزینه های تحقیق این شرکتها جزو اعتبار مالیاتی حساب میشه که در ایران این کار جالب توجه است ماده ۱۱

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,368 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 2,278 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...