باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
1,534 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (100 امتیاز)
بنده فروشنده لوازم برق هستم

مالیات فاکتور لوازم برق ( لامپ) با کد ملی ومهر چند درصد است؟

 فروش لامپ آیا مالیات بر ارزش افزوده را شامل می شود؟

درفاکتور چند درصد به عنوان مالیات قید شود؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (30,180 امتیاز)
سلام

مالیات را بر اساس هر فاکتور حساب نمیکنند باید مجموع خرید و هزینه و استهلاک از مجموع فروش کسر بشود بعد معافیتها و بخشودگیها کسر بشود تا در نهایت مالیات محاسبه بشود.موارد معاف از ارزش افزوده همانی هست که در ماده 12 ذکر شده

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
1 پاسخ 2,071 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 455 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 4,707 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 12,352 بازدید
سوال شده خرداد 23, 2019 در حسابداری و مالیات توسط تبریزی (130 امتیاز)
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...