باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
319 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (100 امتیاز)
لطفاً بفرمایید در صورتی که اظهار نامه مشاغل گروه سوم سال ۹۹ به دلیل قرار گیری درآمد در دامنه معافیت با مالیات صفر تشخیص داده شده باشد و در سال ۱۴۰۰ نیز درآمد در دامنه معافیت باشد باید یا می توان ماده ۱۰۰ استفاده کرد یا می بایست اظهارنامه پر گردد؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (30,180 امتیاز)
سلام در این شرایط از تبصره ماده 100 استفاده بشود چون ظرفیت قانونی هست.ولی بهتر هست که برای خودتان مقداری مالیات تعیین کنید که در سال اینده به مشکل نخورید چون این وضعیت به عنوان یک ایراد مطرح هست و قطعا در سال اینده رفع میشود.پس اگر امسال مالیات نداشته باشید احتمالا سال اینده نمیتوانید تبصره استفاده کنید پس یه مبلغی را برای امسال ابراز کنید

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+3 امتیاز
1 پاسخ 821 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...