باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
412 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن توسط
سلام

دانشگاهی با تعدادی از اعضای بازنشسته دانشگاه های دیگر قرارداد بصورت پاره وقت یا تمام وقت بعنوان هیات علمی امضا نموده است. و ماهیانه مبالغی را به آنها پرداخت مینماید.

با توجه به اینکه آنها بازنشسته میباشند درحال حاضر جز کارکنان اصلی به دارایی معرفی شده و برمبنای آن مالیات کسر گردیده در صورتی که می باید طبق تبصره۱ماده ۸۶جز پرسنل غیر اصلی باشند و مالیات ثابت ۱۰ درصد پرداخت شود.

این اتفاق چند سالی رخ داده ولی تاکنون دارایی چیزی بعنوان جریمه و خطا اعلام نکرده!!!!

آیا می توان به همین منوال برای ادامه عمل نمود و معافیت ماده۸۴ را برای آنها در نظر گرفت یا خیر؟؟؟

تحت چه عنوانی می توان معافیت ماده ۸۴ را برای آنها  اعمال نمود؟؟؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (119,010 امتیاز)
مشمول معافیت نمیشوند در بودجه ۱۴۰۱ مالیات این دسته افراد ۵درصد شده

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
1 پاسخ 943 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...