باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
707 بازدید
توسط (100 امتیاز)
در ارائه اظهارنامه مالیاتی با توجه به اینکه ناظر ساختمان هستم و هزینه های من شامل ایاب و ذهاب و بیمه و .. فاقد مستندات است

تا چند درصد از درآمدم را میتونم به عنوان هزینه ثبت کنم؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (2,460 امتیاز)
با سلام

پیشنهاد میشود از تبصره ماده ۱۰۰ استفاده کنید و بصورت مقطوع و قطعی مالیات پرداخت کنید .

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...