باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
1,429 بازدید
در ثبتی و اداری توسط (1,180 امتیاز)
سلام

آیا محل شرکت حتما باید سند اداری داشته باشد؟

برای امور خرید و فروش وارایه خدمات به مشتری چه نوع شرکتی باید ثبت کرد؟
2 پاسخ
0 امتیاز
توسط (21,100 امتیاز)
با سلام

مطابق قانون هر محل شخصیت حقوقی ( شرکت ) برای ثبت باید حتما در محلی تجاری و یا اداری دایر باشد اما در حال حاضر شرکت های بسیاری در محل های مسکونی هم به ثبت رسیده اند هم مشغول به کار هستند. مطالعه ماده 100 و 55 قانون شهرداری ها می تواند مفید باشد.

در مورد خرید و فروش وارائه خدمات تجاری بسته به نوع فعالیت شرکت مسئولیت محدود بیشتر پیشنهاد می شود

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید
0 امتیاز
توسط (21,340 امتیاز)
از نظر اداره دارایی تفاوتی نمیکند

نوع شرکت نیز برای محاسبه مالیات در اداره دارایی تفاوتی نمی کند

شرکت سهامی خاص اعتبار بیشتری از شرکت مسئولیت محدود در اخذ وام و شرکت در مناقصات داره

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
1 پاسخ 166 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 382 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 216 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 138 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 307 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 338 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 771 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 203 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 182 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 5,537 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...