باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
511 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (100 امتیاز)
با درود، در متمم مالیات عملکرد سال ۹۳ (مالیات تراکنش حسابهای بانکی) ، عنوانی به نام "مالیات سود بانکی غیر مجاز " وجود دارد که دلالت بر مالیات سود دریافتی از بانکهایی است که در آن زمان مجوز بانک مرکزی نداشته اند و اداره دارایی  مالیات و جریمه کتمان آن را طلب می کند. آیا این مورد قانونی است ؟ سپاس
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (30,180 امتیاز)
سلام

به موجب ماده 145 ق.م.م سود بانکها و موسسات غیر بانکی مجاز معاف از مالیات می باشد.

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
1 پاسخ 1,076 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 315 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 9,015 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...