باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
991 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (19,610 امتیاز)
سلام

آیا مالیات به مغازه ای که بصورت صلح واگذار شده است تعلق میگیرد؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (2,460 امتیاز)
با سلام

مطابق ماده ۱۲۲ ق.م.م بله مشول هست.

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
1 پاسخ 6,206 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 4,569 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 692 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...