باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
2,213 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (19,610 امتیاز)
سلام

ایا کارمندان معلول از مالیات معاف هستند ؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (260 امتیاز)
طبق ماده 137 قانون مالیات های مستقیم

هزینه های مراقبت و توانبخشی آنان قابل کسر از درامد مشمول مالیات فرد معلول  یا شخصی که تکفل او را به عهده دارد می باشد

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+2 امتیاز
1 پاسخ 2,316 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 5,525 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...