باز هستیم
+1 امتیاز
253 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط
سلام
با توجه به آنکه وزارت دارایی اعلام کرد که مالیات سال 94 ،  مثل سال قبلش (۱۳۹۳) است...
قطعی مالیات ما ، مانند سال قبل صادر شد و برج ۴ (تیرماه) نقدی پرداخت کردیم تا زودتر پرینت تسویه برامون بیاد
ولی الان پس از گذشت ۸ ماه از پرداخت نقدی ، مبلغ زیادی را به مالیات ما اضافه کرده اند !
آیا میتوانند مالیات را افزایش دهند !؟

با تشکر از پاسخهای مفید شما
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (33,070 امتیاز)
خیر.

شما احتمالا صندوق فروشگاهی رو تهییه نکردید. اداره دارایی در سال 94 قید کرد که معافیت مقرر ماده 84 در صورت نداشتن صندوق مکانیزه تعلق نمیگیرد.

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
1 پاسخ 1,521 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 1,194 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 262 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 4,293 بازدید
سوال شده بهمن 24, 2017 در حسابداری و مالیات توسط روشنی (17,190 امتیاز)
تماس با ما
درباره ما
بلاگ
قوانین و شرایط
حریم خصوصی

آدرس:  تهران، چهارراه ولیعصر، کوچه بالاور، برج فناوری دانشگاه امیر کبیر، واحد 102  ​

تلفن: 02191023784 

ایمیل: info@bidbarg.com 


مجوز اینماد - Enamad Trust Certificate

 

مجوز نماد اعتماد الکترونیک

Zarinpal Trust Certificate

پرداخت امن با زرین پال

 

...