باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
667 بازدید
در ثبتی و اداری توسط (19,610 امتیاز)
سلام

اگر شخصی اقدام به دلالی بدون اخذ مجوز نماید این دلالی و معامله صورت گرفته به واسطه آن چه حکم دارد ؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (60,190 امتیاز)
 
بهترین پاسخ

سلام

اشتغال به دلالی در این زمینه ها بدون اخذ مجوز، ممنوع است. بنابر ماده 9 قانون راجع به دلالان هر کس که بدون اخذ پروانه به شغل دلالی مشغول گردد به حبس تادیبی از شش ماه تا دو سال محکوم خواهد شد.

 اما این امر موجب بطلان معاملات صورت گرفته توسط دلال نمی گردد.


با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
1 پاسخ 834 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 449 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...