دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
7 بازدید
قبل در سازمان امور مالیاتی توسط (12,460 امتیاز)
سلام

چه کسانی باید اظهارنامه مالیاتی مربوط به سکه در سال 98 را در موعد مقرر قانونی تسلیم نمایند ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (37,760 امتیاز)
 
بهترین پاسخ
سلام

اشخاصی که در سال ۱۳۹۸ بیش از ۱۸۵ سکه دریافت نموده اند و همچنین مشاغلی که حسب سوابق پرونده یا مجوز صادره از سوی مراجع ذی صلاح به شغل مرتبط با خرید و فروش سکه اشتغال دارند، مشمول این دستورالعمل نبوده و می بایست اظهارنامه مالیاتی مربوط به این فعالیت را در موعد مقرر قانونی (پایان مرداد ماده ۱۳۹۹) تسلیم نمایند.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاورتنظیم لایحه و دادخواست
.
.
...