باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
1,252 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (1,180 امتیاز)
با سلام

مهلت پرداخت مالیات نقل و انتقال سهام تا چه زمانی است ؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (21,340 امتیاز)

سلام دوست عزیز

ماده 143

تبصره 1 - از هر نقل و انتقال سهام و سهم‌الشرکه و حق تقدم سهام و سهم­‌الشرکه شرکا در سایر شرکتها مالیات مقطوعی به میزان چهاردرصد (4%) ‌ارزش اسمی آنها وصول می‌شود. از این بابت وجه دیگری به‌ عنوان مالیات بر درآمد نقل و انتقال فوق مطالبه نخواهد شد. انتقال دهندگان سهام و ‌سهم‌­الشرکه و حق تقدم سهام مکلفند قبل از انتقال، مالیات متعلق را به حساب سازمان امور مالیاتی کشور واریز کنند

 

هماهنطور که مشخص شده است قبل از انتقال سهام باید مالیات نقل و انتقال سهام شرکتهای که  خارج از بورس می باشند پرداخت گردد


با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
1 پاسخ 1,007 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 1,033 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 1,163 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 1,232 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 465 بازدید
0 امتیاز
2 پاسخ 1,263 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 383 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 260 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 2,377 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 468 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...