باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
+1 امتیاز
879 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط
شركتي در يكي از شهركهاي صنعتي در استان مركزي ، از كارگران خود ماليات كسر مي كند . آيا اين كار خلاف قانون ماليات هاي مستقيم و معافيت هاي شهرك هاي صنعتي نيست؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (33,870 امتیاز)
ویرایش شده توسط

خیر مالیات شهرک های صنعتی مربوط به واحد های تولیدی با پروانه بهره برداری میباشد نه کارگران و کارمندان شرکت.
البته ماده 92 به شرح ذیل اشاره ای دارد اما باید ببینید مشمول میشوید یا خیر:

ماده 92- پنجاه‌درصد (50%) مالیات حقوق کارکنان شاغل در مناطق کمتر توسعه یافته طبق فهرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور بخشوده می‌شود.


با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+1 امتیاز
1 پاسخ 352 بازدید
+1 امتیاز
2 پاسخ 10,537 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 4,349 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,924 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 2,378 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,411 بازدید
+2 امتیاز
2 پاسخ 436 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 5,514 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,389 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 5,311 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 4,374 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 601 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
بلاگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...