باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
492 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (100 امتیاز)
سلام

من به عنوان شخص حقیقی یک قرارداد پیمانکاری تحقیقاتی و پژوهشی با یک شرکت نوشتم و در اون هیچ توضیحی در مورد مالیات و ارزش افزوده قرارداد ندادیم اول اینکه من باید مالیات یا ارزش افزوده بابت این قرارداد پرداخت کنم و دوم اینکه باید قرارداد رو بفرستم مالیات یا نه؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (30,180 امتیاز)
سلام

مشمول ارزش افزوده نمی باشید

اما بر اساس تبصره 2ماده 86 مالیات از شما کسر خواهد شد

اگر پرونده در اداره دارائی دارید حتما بفرستید

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
1 پاسخ 604 بازدید
+1 امتیاز
2 پاسخ 2,433 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 592 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...