باز هستیم
مشاوره مالیاتی
021-91023784
واتساپ
+1 امتیاز
287 بازدید
در حسابداری و مالیات توسط (17,100 امتیاز)
سلام

آیا شرکتی می‌تواند از جایزه سه سال خوش حسابی و 1% پیش پرداخت مالیات همزمان استفاده نماید؟
1 پاسخ
0 امتیاز
توسط (17,100 امتیاز)
با توجه به مقررات ماده 189 قانون مالياتهاي مستقيم موديان مي توانند همزمان از جايزه خوش حسابي موضوع ماده مزبور و همچنين 1% جايزه پيش پرداخت موضوع ماده 190 قانون مالياتهاي مستقيم استفاده نمايند.

با احترام
برای دریافت مشاوره مالیاتی یا حسابداری اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
+1 امتیاز
1 پاسخ 875 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 7,038 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 205 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 350 بازدید
+2 امتیاز
3 پاسخ 498 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 2,479 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
بلاگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...