دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
121 بازدید
قبل در حسابداری و مالیات مشاغل توسط (190 امتیاز)

با سلام ما یک پورتال اجتماعی هستیم که منبع درامد ما از تبلیغات میباشد و طبق بند ل ماده 139 ق م م معاف از مالیات میباشیم ما قصد داریم برای ارائه خدمات خود و معرفی برند مان ازویزیتور زیادی به طور گسترده استفاده کنیم که اگر تبلیغی برای ما اوردند پورسانت دریافت نمایند چند سوال برایمان پیش امده

  1. یکی اینکه ایا ویزیتورها معاف از مالیات بر درامد هستند؟ یا اصلا مالیات بر درامد شامل حالشان میشود؟  
  2. ایا برای معرفی ویزیتورها نیازی هست که ارائه کارت تاییدیه ویزیتوری از سمت شرکت برای انها تهیه شود و از لحاظ حقوقی دادن این کارت به ویزیتور برای جریان مالیاتی مشکل ساز نمیباشد؟
  3. یا اینکه داشتن کد بازاریابی یا ویزیتوری کافیست ؟و از لحاظ حقوقی بار مسئولیتی برای شرکت دارد یا خیر
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (19,380 امتیاز)
سلام

معافیت بند ل ماده 139 منوط به داشتن مجوز از وزارت ارشاد هست که فعالیت شما را نشر دیجیتال محسوب نموده باشد.

فعالیت شرکت شما بشرط ارائه اظهارنامه و دفاتر و اسناد و مدارک معاف می باشد فعالیت ویزیتورها معاف نمی باشد و مشمول بیمه و مالیات میشود.

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاورتنظیم لایحه و دادخواست
.
.
...