دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
400 بازدید
قبل در حسابداری و مالیات شرکت ها توسط (17,330 امتیاز)
سلام آیا هزینه ثبت شرکت مورد قبول اداره مالیات است ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (340 امتیاز)
طبق ماده 147 ق م م هزینه هایی تاسیس شرکت در صورت داشتن مدرک قابل قبول است .

مشاوره های مشابه

دریافت مشاوره خصوصی از متخصص
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ

.
.
...