دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
200 بازدید
قبل در حسابداری و مالیات مشاغل توسط (14,530 امتیاز)
سلام

جریمه استفاده نکردن از کارتخوان توسط پزشکان چیست ؟ و در صورت تخلف باید به کجا شکایت کرد ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (420 امتیاز)
با سلام

مطابق تبصره ۲ ماده ۱۶۹ معادل ۲ درصد مبلغ فروش کالا یا خدمات جریمه دارد.

ضمنا جهت استفاده از تبصره ماده ۱۰۰ برای عملکرد سال ۹۸ نصب و اعلام کارتخوان تا پایان بهمن ۹۸ اجباری بود و گروه هایی که ثبت نکرده بودند از مزایای تبصره این ماده محروم بودند .

سپاس از شما
آرش غیاثی
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاورتنظیم لایحه و دادخواست
.
.
...