درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
51 بازدید
قبل در حسابداری و مالیات شرکت ها توسط (100 امتیاز)

 در تبصره ماده ۱۴۶ مکرر قانون مالیات مستقیم ارایه اظهار نامه مالیاتی و ارایه دفاتر را شرط معافیت صفر مالیاتی می داند .

موسسه ما در پارک علم و فناوری مستقر است و برای سال 96 اظهار نامه نیز ارایه کرده ایم، اما دفتر نداریم. آیا هیچ راهی برای معافیت از شرکت های پارکی که معاف از مالیات هستند آیا پیشنهاد نمی کنید؟

 

قبل توسط (100 امتیاز)

همانطور که مستحضرید در ماده ماده146 مکررـ معافیت‌های مذکور در مواد (133)، (134)، (139) « به استثنای بندهای (الف)، (ب) و (ز) آن»، (142)، (143) و تبصره (1) ذیل ماده (143 مکرر) به‌عنوان مالیات به نرخ صفر منظور می‌شود.

بنابراین آیا این ماده شامل معافیت های دیگر از جمله معافیت شرکت های دانش بنیان و مستقر در پارک های علم و فناوری می شود؟

دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (90,960 امتیاز)
نخیر شرط هرمعافیتی عمل به قانون است

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین
.
.
...