دریافت مشاوره تخصصی
0 امتیاز
12 بازدید
قبل در ثبت تغییرات شرکت توسط (15,070 امتیاز)
ویرایش شده قبل توسط
سلام

طبق ماده 83 قانون تجارت برای تغییر در اساسنامه شرکت، باید مجمع عمومی فوق العاده برگزار بشه. ماده 84 و 85 قانون تجارت هم شرایطی رو برای برگزاری مجمع عمومی فوق العاده می گه که در پایین این سوال گذاشتم.

سوالم اینه اگه برای تغییر در اساسنامه شرکت سهامی خاص نتونیم اکثریت دو سوم آراء حاضر رو کسب کنیم چطوری می تونیم تغییر در اساسنامه داشته باشیم؟ خیلی ممنون

 

ماده 84 - درمجمع عمومی فوق العاده دارندگان بیش از نصف سهامی که حق رای دارند باید حاضرباشند.اگردراولین دعوت حدنصاب مذکو رحاصل نشد مجمع برای با ردوم دعوت وبا حضو ردارندگان بیش از یک سوم سهامی که حق رای دارند رسمیت یافته واتخاذ تصمیم خواهد نمود بشرط آنکه دردعوت دوم نتیجه دعوت اول قید شده باشد.
ماده 85  تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده همواره به اکثریت دو سوم آرا ء حاضردرجلسه رسمی معتبرخواهد بود.
دریافت مشاوره تخصصی >>

لطفا وارد شده یا ثبت نام کنید تا بتوانید سوال بپرسید

مشاوره های مشابه

  دریافت مشاوره تلفنی تخصصی
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
رزرو آنلاین مشاوره مشاوره آنلاین

.
.
...