دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
22 بازدید
قبل در امور اداری و دولتی توسط (20,190 امتیاز)
سلام

در صورت ارتکاب تخلف افراد بازنشسته آیا قابل طرح در هئیت ها می باشد؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (126,730 امتیاز)
 
بهترین پاسخ
سلام

به جز بندهای 34 تا 38 ماده 8 قانون ، تخلفاتی که منطبق برسایر بندها می باشد برای بازنشستگان قابل پی گیری در هیات ها نمی باشد.

مشاوره های مشابه

دریافت مشاوره خصوصی از متخصص
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.