دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
22,846 بازدید
قبل در طلاق توسط (100 امتیاز)

با سلام

  1. آیا داشتن رابطه تلگرامی زن شوهر دار با یک مرد غریبه  که در آن پیامها از اندامهای خصوصی همدیگر ( تناسلی ) نیز بکار میبرند  برای دادگاه حکم خیانت زن را دارد ؟
  2. اگر از صفحه تلگرامی مربوطه عکس و فیلم گرفته شود برای دادگاه کافیست ؟
  3. مجازات زن چه خواهد بود ؟ ( مثلا دادگاه حکم میده که طلاق بدون داشتن مهریه  - یا میشه دادگاه حکم نماید که  طلاق به همراه مجازات سنگین مادی اگر مرد مطالبه غرامت مادی نماید )


سپاسگزارم

دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (30,020 امتیاز)
اسکرین شات از پیام ها و عکس ها در صورتی که قابل استناد به طرفین باشد یعنی ثابت کنید توسط طرفین رابطه نامشروع و از خط ایشان ارسال شده برای دادگاه از قرائن و امارات وقوع جرم محیوب خواهد شد صرف اسکرین شات کفایت نمی کند شما باید ثابت کنید این عکس ها توسط ایشان ارسال شده .

مجازات زن در صورت اثبات جرم مجازات رابطه نامشروع دون زناست طبق قانون تا ۹۹ضربه شلاق تعزیری ست و این مجازات مجازات جرم رابطه نامشروع است و ربطی به طلاق ندارد و در هر حال  در بدترین حالت ممکن حتی اگر زن مرتکب زنا هم شده باشد مسقط مهریه زن نیست زیرا مهریه عندالمطالبه است و به محض وقوع عقد بر ذمه مرد قرار می گیرد و مرد در صورت مطالبه زن ملزم به پرداخت آن است و در موضوع مطروحه شما مهریه و طلاق ربطی به جرم رابطه نامشروع ندارد .

سمیه پوریحیی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی

مشاوره های مشابه

دریافت مشاوره خصوصی از متخصص
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.