درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
892 بازدید
قبل در وصول چک ، سفته و رسید توسط (100 امتیاز)
سلام

خداقوت

اولا اینکه سفته از فرد دریافت میشود جهت حسن ضمانت انجام کار ، در چه صورت میتوان این سفته را به اجرا گذاشت؟

دوما اینکه شرکتی بعد از تسویه حساب مالی سفته را به هر دلیلی به فرد نمی دهد از این سفته استفاده ای میخواهد بکند یا خیر؟

تشکر
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (2,660 امتیاز)
چنانچه ادعای تخلف کارگر یا کارمند از سوی کارفرما می رود می بایست این تخلف را از طریق ارسال اظهارنامه به سمع و نظر ایشان برساندو در صورتیکه ترتیب اثر داده نشد می توان از طریق دادگاه مطالبه وجه سفته را درخواست نمود.

حال هنگامیکه می فرمایید تسویه صورت گرفته کارمند یا کارگر یکه سفته را سپرده به کارفرما اظارنامه ارسال و قید نماید که نسبت به استرداد سفته اقدام نماید و در غیراینصورت حسب ماده 674 قانون مجازات اسلامی بخش تعزیرات به جرم خیانت در امنت قابل پیگیری می باشد./

مشاوره های مشابه

    انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ

رزرو آنلاین مشاور مشاور آنلاین


.
.
...