درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
1,195 بازدید
قبل در جرایم رایانه ای توسط (130 امتیاز)
سلام

منظور از محتوای مستهجن در قانون چیست ؟ آیا هر تصویری با پوشش نامناسب هم مستهجن به حساب می آید یا اینکه کلمه مستهجن از لحاظ قانونی تعریف مشخصی دارد ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (24,460 امتیاز)

سلام

بر اساس تبصره ٤ ماده ١٤ قانون جرایم رایانه ای محتویات مستهجن به تصویر، صوت یا متن واقعی یا غیر واقعی اطلاق می‎شود که بیانگر برهنگی کامل زن یا مرد یا اندام تناسلی یا آمیزش یا عمل جنسی انسان است.

برای بررسی دقیق جرایم رایانه ای پیشنهاد میکنم مشاوره تلفنی بیدبرگ از وکیل متخصصجرایم رایانه ای دریافت کنید. می تونید از طریق صفحه اصلی سایت بیدبرگ درخواست مشاوره تلفنی خود را ثبت کنید. 
>> دریافت مشاوره تخصصی <<

مشاوره های مشابه

    انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ

مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین


.
.
...