درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
31,458 بازدید
قبل در امور حقوقی قرارداد توسط (110 امتیاز)
سلام.

حدود یک سال پیش خودروی خود را فروختم ولی خریدار فک پلاک نکرده است و برای من دو بار پیامک خلاف آمده است و خواسته شده که به پلیس امنیت اخلاقی مراجعه کنم. شخص خریدار در یک شهرستان دیگری میباشد و دسترسی به او امکان پذیر نیست.

چگونه میتوانم از او شکایت کنم و آیا برای من دردسر ساز خواهد بود ؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

2 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (2,660 امتیاز)
بی تردید برای شما بعنوان متصرف خودرو می تواند دردسر ساز باشد لذا می بایست هرچه سریعتر نسبت به الزام به ایفا تعهدات فروشنده در دادگاه محل اقامت فروشنده و یا دادگاه محل انعقاد قرارداد و یا محل انجام تعهد اقدام قضائی بعمل آورید لکن ژیش از اقدام قضائی به شما تجویز می گردد که از طریق دفتر خدمات الکترونیک قضائی با در دست داشتن مدارک هویتی قولنامه و یا قرارداد خرید خودرو و ارائه پرینت پیامکهای ارسالی از سوی پلیس به ایشان ابلاغ نموده که هرچه سریعتر نسبت به تعهد خویش مبنی بر فک پلاک از خودروی فروخته شده اقدام نمایید.
0 امتیاز
قبل توسط (29,820 امتیاز)
تا زمانی که پلاک شما روی خودرو باشد هر گونه خلاف و جرمی که با این اتومبیل انجام شود اولین شخصی که باید پاسخگو باشید شمایید و برای رفع اتهام بایستی انتقال خودرو را ثابت نمایید در هر حال برای جلوگیری از سواستفاده احتمالی از پلاک شما بهترین راه دادخواست فک پلاک خودرو می باشد.

سمیه پوریحیی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی

مشاوره های مشابه

    انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ

مشاور تلفنی 24 ساعته
رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین


.
.
...