دریافت مشاوره تلفنی از متخصص
0 امتیاز
9,662 بازدید
قبل در ازدواج توسط (25,260 امتیاز)

سلام . ممنون میشم به طور کامل پاسخ دهید.
 آیا مرد مجرد بالای ۱۸ سال بدون اطلاع خانواده میتواند صیغه کند؟

مربوط به این سوال: آیا مرد می تواند شرط فسخ نکاح و بخشش مهریه و نفقه و اجرت المثل در صورت عدم تمکین زن را بگذارد ؟

دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (26,140 امتیاز)
با سلام

طبق ماده 1041 قانون مدنی  حداقل سن قانونی ازدواج برای پسران 15 سال تمام است و کمتر از ان منوط است به اذن ولی به شرط رعایت مصلحت و با تشخیص دادگاه صالح.لذا در فرض سوال جنابعالی منع قانونی برای ازدواج موقت وجود ندارد

مشاوره های مشابه

دریافت مشاوره خصوصی از متخصص
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ
مشاور و وکیل بیمه. خرید بیمه عمر و سرمایه گذاری

.
.