درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
927 بازدید
قبل در دیه توسط (110 امتیاز)
باسلام وعرض ادب.اگرشخصی بابت ضرب وشتم عمدی دیه دادخواست اعساربدهدوتوسط دادگاه تقسیط شود.اگرچندماهی واریزکندوبعدازان به دلیل نبودن پول ودرامدی نتواندالباقی اقساط رابپردازد.ایاطلبکار(شاکی)میتوانددادخواست تاخیرتادیه بردیه روازدادگاه بخواهدودراینصورت جریمه دیرکردبه ازای اقساط پرداخت نشده شامل میشودیانه؟(نظرشورای نگهبان ووکلااین است که به اقساط معوق جریمه دیرکردیاخسارت عموماتعلق نمیگیرد.)
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (4,460 امتیاز)
درود برشما

مطابق ماده ۴۹۰ قانون مجازات اسلامی ۹۲ اگر پرداخت دیه اقساطی باشد معیار ، قیمت پرداخت اقساط است . مگر بر سر مبلغی توافق شده باشد

مشاوره های مشابه

    انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ

رزرو آنلاین مشاور
مشاور آنلاین


.
.
...