برای دریافت مشاوره و خدمات بیمه ای کلیک کنید
مشاوره بیمه یا اداره کار
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
10 بازدید
قبل در سازمان تامین اجتماعی توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
قانونی وجود دارد در خصوص استخدام در اتحادیه های صنفی که بگه اعضای هیئت مدیره نمیتوانند هم فامیل خود را در اتحادیه استخدام کنند؟
1 پاسخ
0 امتیاز
قبل توسط (4,300 امتیاز)
در دستور العمل بکارگیری کارکنان و مشاورین اتاق های اصناف موضوع آیین نامه ماده 36 قانون نظام صنفی در اینخصوص منعی ایراد نشده است هرچند کمیته انتصابات  ممکن است با در نظر داشتن این موضوع از پذیرش فرد متقاضی خودداری نمایند.

با احترام
برای دریافت مشاوره بیمه اینجا کلیک کنید

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
1 پاسخ 1,209 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 1,827 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 2,129 بازدید
سوال شده خرداد 11, 2016 در بیمه تامین اجتماعی و اداره کار توسط بدون نام
+1 امتیاز
1 پاسخ 5,019 بازدید
سوال شده فروردین 29, 2016 در بیمه تامین اجتماعی و اداره کار توسط بدون نام
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,107 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 13,854 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 2,708 بازدید
+3 امتیاز
2 پاسخ 375 بازدید
+2 امتیاز
1 پاسخ 1,611 بازدید
+1 امتیاز
1 پاسخ 1,630 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...