برای دریافت مشاوره و خدمات بیمه ای کلیک کنید
مشاوره بیمه یا اداره کار
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
17 بازدید
قبل در پرداخت حق بیمه توسط (100 امتیاز)
با سلام

کسر ۷درصد سهم بیمه شده از حقوق کارگر اجباریست؟ یا کارفرما بنا به اختیار میتواند خودش پرداخت کند لطفا ماده قانونی رو ذکر بفرمایید
1 پاسخ
0 امتیاز
قبل توسط (5,860 امتیاز)
با سلام طبق  ماده 28 قانون تامين اجتماعي  حق بيمه اجباري 30 درصد است كه 7 درصد آن به عهده كارگر بوده و 23درصد آن در تعهد كار فرما است و قانونا كار فرما متضمن پرداخت حق بيمه سهم خود وكسر  سهم كارگر، از حقوق و ي  در وجه سازمان تامين اجتماعي  مي باشد

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
1 پاسخ 1,124 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 404 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...