برای دریافت مشاوره و خدمات بیمه ای کلیک کنید
مشاوره بیمه یا اداره کار
021-91023784
واتساپ
0 امتیاز
28 بازدید
قبل در بیمه اختیاری و بیمه مشاغل آزاد توسط (100 امتیاز)
دوباره دسته بندی کردن قبل توسط
سلام.من ۱۷ سال سابقه ببمه دارم.که از این ۱۷ سال ۱۴ سال ببمه اجباری و ۳ سال بیمه اختیاری هست.و الان حدود چند سالی هست که بیمه نمیریزم.خواستم ببینم بعد فوت به خانواده ام ببمه تعلق میگیرد؟بیمه کامل تعلق میگیرد.یا ۱۷ سال که ریختم؟
1 پاسخ
0 امتیاز
قبل توسط (5,860 امتیاز)
با سلام با استناد به  بند 1 ماده 80قانون تامين اجتماعي در صورت فوت بيمه شده كه بين 10 تا 20 سال سايقه بيمه پردازي دارند به بازمانگان وي به نسبت سنوات پرداخت حق بيمه بدون الزام به رعايت ماده 111(موضوع حداقل حقوق پايه ) قانون تامين اجتماعي به نسبت سهام مقرر در ماده 83 (موضوع سهم هريك از بازماندگان  )همان قانون مستمري پرداخت مي شود

مشاوره های مشابه

مشاوره رایگان
0 امتیاز
1 پاسخ 1,774 بازدید
تماس با بیدبرگ
درباره بیدبرگ
قوانین بیدبرگ

.
.
...