درخواست مشاور متخصص
0 امتیاز
139 بازدید
قبل در قانون کار و قرارداد کار توسط (100 امتیاز)
سلام وقت بخیر

ما یه موسسه فرهنگی دیجیتال هستیم که مجوزهامون از ارشاد هست و تعداد پرسنل کمتر از 50 نفر هست ، ایا  مشمول ماده 154 ق کار میشویم؟
دریافت مشاوره تخصصی >>

1 پاسخ

0 امتیاز
قبل توسط (17,500 امتیاز)
سلام

با ستناد ماده ۴۹ قانون کار وایین اجرایی تبصره یک ان ودستورالعمل شماره ۱۲۰۹۶مورخ ۱۳۷۴.۴.۲۰معاونت محترم روابط کار وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی کلیه کارگاههای که دارای ۵۰ نفر وبیشتر کارگر دارند مشمول قانون طرح طبقه بندی مشاغل می باشند وبا توجه به مفهوم مخالف ماده قانونی فوق الذ کر کارگاههای کمتر از ۵۰ نفر کارگر الزامی به اجرای طرح طبقه بندی مشاغل ندارند ولی درصورت اجرا ی داوطلبانه منافاتی با قانون ندارد .

با احترام
پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و بیدبرگ را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>

مشاوره های مشابه

  انتخاب بیدبرگ به عنوان مشاور
تماس با بیدبرگ    درباره بیدبرگ    قوانین بیدبرگ 
مشاور و وکیل بیمه
مشاور آنلاین

.
.
...